from €0,00
Rezerve Et

Paris

Paris, Fransa
Not Rated
Süre

3-4 saat

Tur Tipi

Günübirlik Tur

Kişi Sayısı

Limitsiz

Diller

___

Gezi Hakkında

Aşkın kenti Paris’te hayatınızın en özel anlarını filmlere, resimlere, şarkılara, şiirlere konu olabilecek birer kareye dönüştürebilirsiniz. Lavanta tarlalarında klasik bir Fransız pikniğinde sevgilinize evlenme teklif edebilir, şatolarda romantik bir nikah organize edebilir, ya da gece ışıkların büyüsüyle aşka kapılacağınız bir balayı turu gerçekleştirebilirsiniz. Siz sadece ne istediğinizi söyleyin, OlaSpain sizin için özel ve rüya gibi bir seyahat organize etsin.

İşte her sanat kitabında karşılaştığımız ressamlar ile tanışma ve resimlerinin orijinallerini görme fırsatı… Deneyimli rehber kadromuzla göreceğiniz yerler arasında Saraylar ile yarışacak güzellikteki Opera binası, Paris’in en zarif meydanı olan Vendome meydanı, dünyanın en büyük 3 müzesinden biri olan Louvre Müzesi, altın kubbesiyle Napoléon’un mezarı, Invalides Askeri Müzesi, 2. Dünya savaşından izler taşıyan tek yapı olan Askeri Okul, Eiffel Kulesi, Trocadéro Meydanı, Napoléon’un Zafer Takı, dillere destan Champs-Elysées Caddesi, dikili taşı ile Concorde Meydanı, Madeleine Kilisesi, gotik mimarinin baş yapıtı olarak gösterilen Notre Dame Katedrali ve üniversiteler bölgesi olan Quartier Latin bulunmaktadır.

Bu turumuzun dışında tam günlük bir tur önerimiz daha var. Paris dışına çıkarak tarih yüklü bir ortamda Fransız sanat ve kültürünü geçmişinden günümüze izleme olanağı bulacağımız, Fransa tarihinde çok önemli bir yer tutan, Güneş Kral 14. Louis’nin yaptırdığı, Fransız çevre düzenlemeciliğinin en görkemli örneklerinden biri olan muhteşem Versailles Sarayı’nı ve bahçelerini geziyoruz.

Paris’i gördüklerinizle olduğu kadar yediklerinizle de hatırlamalısınız. Dünyanın her mutfağını, her damak zevkini keşfetmenizin mümkün olduğu bir şehre geldiniz. Dilerseniz özel bir bölge mutfağı seçerek lüks, tipik ya da pahalı olmayan restoranları deneyebilir. Dilerseniz farklı mutfakların farklı sınıflarındaki mutfaklarını deneyerek damaklarınızı lezzetlendirebilirsiniz. Fransız, İtalyan, Japon, Hint, Çin, Lübnan ve fastfood mutfaklarının iyi örneklerini Paris’te bulabilirsiniz. Ayrıca konakladığınız otelin resepsiyonu ve tur rehberimiz size bu konuda önerilerde bulunabileceklerdir. Eğer grubunuzla daha özel bir damak turu arzu ederseniz; belirleyeceğiniz türe göre hazırlık, üretim, tadım olmak üzere bir yiyeceğin oluşumuna dair tüm aşamaları görebileceğiniz size özel programlarımızla hizmetinizdeyiz.

Highlights

  • Eyfel Kulesi ziyareti ve Seine nehri üzerinde bot turu
  • Notre-Dame Katedral ve Sacre Coeur Bazilika ziyareti
  • Montmarte Ressamlar tepesi , Louvre Müzesi ve Lüxemburg bahçeleri
  • Disneyland ve Versaille Sarayı ziyareti (seçenekli)

Included/Excluded

  • Rehberlik
  • Alışveriş & Yemek önerileri
  • VIP ulaşım
  • Öğle / Akşam Yemeği
  • Ören yerleri girişleri ve biletleri

Diller

İngilizce
Türkçe

Gezi Lokasyonu

Paris, Fransa

Yorum

0/5
Not Rated
Yapılan Henüz yorum yapılmadı.
Mükemmel
0
Çok iyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok kötü
0
Showing 1 - 0 of 0 in total

Değerlendirme yazın

from €0,00

Beğeneceğinizi düşündük…