from €0,00
Rezerve Et

Barselona

Barcelona, İspanya
Mükemmel
Süre

3-4 saat

Tur Tipi

Günübirlik Tur

Kişi Sayısı

1 person

Diller

___

Gezi Hakkında

Şehire varır varmaz yorgunluğunuzu alacak şehirlerden biri olan Barselona, dağ ve deniz havası, Akdeniz bitkileri, tarihi binaları ve kültürü ile sizi adeta dinlendirir. Her yıl milyonlarca turistin ziyaret ettiği, Gaudi‘nin şehri, Katalanların başkenti olan Barselona’yı genel hatlarıyla tanıyacağımız tur Montjuic tepesinden Barselona manzarasını izleyerek başlıyor. Montjuic tepesine çıkarken aynı zamanda büyük fuar zamanında yapılmış İspanyol Köyü, 1992 Barselona olimpiyatlarına ev sahipliği yapmış Olimpiyat stadı da dışarıdan göreceğimiz yerler arasında. Sonrasında Barselona şehir merkezinden geçerek eşsiz plajların yer aldığı Barceloneta bölgesine gidiyoruz. Ardından Barselona ‘nın simgesi olan Gaudi ‘nin yapımına başladığı hala inşaatının devam ettiği Sagrada Familia Kilisesini dışarıdan görüyoruz. Daha sonra Barselona merkezine gidip, şehir merkezinde turumuza devam ediyoruz. Meşhur La Rambla caddesini, Cristof Colomb meydanını ve MareMagnum yat limanı köprüsünü görüyoruz. OlaSpain’in şehir turu hizmetlerinden yararlanarak Barselona’da görülmeyecek yer kalmayacak.

Highlights

  • İspanya Meydanı and MNAC Müzesi
  • Montjuic tepesinden muhteşem şehir manzarası
  • Teleferiği kullanarak plaja ulaşım
  • Sagrada Familia Bazilikası

Included/Excluded

  • Rehberlik
  • Alışveriş & Yemek önerileri
  • VIP ulaşım
  • Öğle / Akşam Yemeği
  • Ören yerleri girişleri ve biletleri

Diller

İngilizce
Türkçe

Gezi Lokasyonu

Barcelona, İspanya

Yorum

5/5
Mükemmel
Yapılan 2 yorum
Mükemmel
2
Çok iyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok kötü
0
Barselona
Betül Özer
04/06/2019
Sevgili Pelin, Güleryüzün bitmeyen enerjin ve olağanüstü bilgilendirici anlatımın ile harika bir Barcelona seyahati gerçekleştirmemize yardımcı oldun. Çok çok teşekkür ederiz en kısa zamanda farklı bir İspanyol şehrinde görüşmek dileği ile...
Barselona
Jacklin Koç
04/02/2019

OlaSpain ile Barcelona ‘yı çok beğendik!

Sevgili Pelin, Barcelona ‘yı çok beğendik. Kaldığımız 3 günlük zaman zarfında inanılmaz bir şekilde her yeri gezdik ..Alışveriş yaptık, çok güzel yemekler yedik. Samimi ve pozitif yaklaşımın bizi evimizde hissettirdi. En yakın arkadaşımızla tatilde olduğumuzu düşündük. Seni çok sevdik ..Barcelona'yı sevdik. En yakın zamanda senin rehberliğinde yeni geziler yapacağımızı ümit ediyorum. Çok teşekkürler... Jaklin Yeraz ve Cemil'den sevgiler..
Daha fazla göster
Showing 1 - 2 of 2 in total

Değerlendirme yazın

from €0,00

Beğeneceğinizi düşündük…