Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Basında Biz

OlaSpain, başarıyla tamamladığı projelerde, imza attığı fuar, seminer ve organizasyonlarda basında da varlığını göstermektedir. Sizin için basında yer aldığımız haberleri bu sayfamızda derledik.

OlaSpain, Hürriyet Seyahat'te yazıyor!

Kurucu ortaklarımızdan Pelin Akkuş artık bir Hürriyet Seyahat yazarı… İlk yazısında masalsı kent Girona’dan bahseden Pelin’in yazısını yukarıdaki linkten okuyabilirsiniz!

‘Hani bazen bir kente gidersiniz ve ben daha önce buradan geçmiştim, hatta şu restoranı hatırlıyorum duygusuna kapılırsınız ya, Girona böyle bir şehir işte… Kuzeydoğu Katalonya’da bulunan ve bölgedeki dört ilin en küçüğü olan Girona, Barselona’nın sadece 100 km uzaklığında…’

OlaSpain uçarken de sizlerle!

Pegasus Magazine dergisi editörleri, OlaSpain rehberliğinde Barselona’yı karış karış gezerek Haziran 2017 sayısında keyifli bir yazıya imza attı. Pegasus uçaklarında Haziran ayı boyunca ulaşabileceğiniz Pegasus Magazine dergisine aynı zamanda yukarıdaki linkten de pdf versiyonuna ulaşmanız mümkün.

Keyifli uçuşlar, unutmayın OlaSpain uçarken de sizlerle!…

Barselona'yı bir de böyle gezin!

Hürriyet Gazetesi yazarlarından Koray Durkal, 11 Ocak 2017’de kaleme aldığı yazıda OlaSpain ile Barselona gezi deneyimini paylaştı.

Gaudi’nin eserleri, Montjuic tepesi, yat limanı ve daha fazlası… Yola “Öncelikleriniz önemli, seçimleriniz bizlerle hayat bulsun ve tatiliniz aklınızda kalsın” diyerek, İspanya’yı keşfe çıkmak isteyenlere bambaşka bir deneyim imkanı. Pelin Akkuş ve Onur Akkuş kardeşlerin kurduğu OlaSpain, programları tek düze olan, kalabalık gruplarla şehir merkezine uzak otellerde konaklamaktan sıkılan misafirlere farklı bir alternatif oluşturuyor.

Dünyayı Geziyorum OlaSpain ile Barselona'da!

Özlem Tunca’nın sunumuyla Kanal 7 ekranlarında gelen “Dünyayı Geziyorum” programı bu hafta OlaSpain rehberliğinde Barselona’da. Ekranların en keyifli gezi programı Dünyayı Geziyorum’da Özlem Tunca, eşi Yasin Esirgenç ve minik oğlu Yakupcan ile birlikte yollara düşüyor.

Özlem Tunca, Yakupcan’la Akdeniz’in en sıcak kentlerinden Barselona’yı alt üst edecek. Kentin ilginç insanları izleyiciyle tanıştırılacak. Yöresel İspanyol tatları, La Rambla Caddesi, meydanları, Sitges Kasabası ve daha fazlası Dünyayı Geziyorum’la Kanal 7’de.

OlaSpain Milliyet'te!

Barselona’da Türkiye’den gelen VIP konuklara kişiye özel turlar düzenleyen bir Türk’le tanıştım. 10 yıldır İspanya’da yaşayan ve orada ‘OlaSpain’ adında bir tur şirketi kuran Pelin Akkuş & Onur Akkuş, Sözcü’den Nilay Örnek’le beni çok özel yerlere götürdü. Önce Barselona’nın 35 km uzağındaki, başta Messi olmak üzere Barselonalı futbolcuların evlerinin olduğu sahil kasabası Sitges’i gezdik…

Yazının tamamına yukarıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

OLASPAIN

  •   Calle Cooperativa 22 L'H de Llobregat, Barcelona

  •   Tel: +34 656 785 043

  •   E-posta: info@olaspain.com

         

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

BİZİ TAKİP EDİN

İLETİŞİM


© Copyright 2013 - 2018 by OlaSpain. Made with in Barcelona by Fabulio