Hakkımızda

OlaSpain, her yıl 300.000 civarı (2013 yılında gelen turist sayısı %20’lik artış göstermiştir.) Türk turist tarafından ziyaret edilen görkemli İber yarımadasını, sizlere tanıtan ve merkezi Barselona’da olan organizasyonların başında gelmektedir. Ekibini Barselona’da kurmuş olan OlaSpain, her yıl İspanya’yı ziyaret eden binlerce misafirine konaklama, transfer, Türkçe rehberlik hizmetleri, restoran önerileri, butik geziler, eğlence önerileri ve şehirde yapılabilecekler konusunda bir birçok alternatif sunmaktadır. Sadece kültürel gezilerinizde değil aynı zamanda iş ve ticari gezilerinizde de sizlere tercümanlık ve doğru yönlendirme konusunda destek olur. Fuar, kongre ve seminerlerde de sizlere gerekli desteği sağlar. Bölgeyi yerel olarak tanımanız adına sizlere en doğru, hızlı ve detaylı bilgiyi verir.

Amacımız

OlaSpain, bölgenin en butik ve yerel organizasyonlarından biridir. Amacımız, Barselona ve İspanya’yı ziyaret eden Türk misafirlerimizi doğru yerlere yönlendirmek ve burada kaldıkları süre zarfınca zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmelerine yardımcı olmaktır. Bölgeyi ziyaret eden misafirlerimize, burada kaldıkları süre boyunca damak zevklerine uygun restoranları önermek, otel seçimlerine yardımcı olmak, alan – otel transferlerini gerçekleştirmek, gerekirse eşlik etmek ve onlara İspanya’yı burada yaşayan bir İspanyol gibi yaşattırmak ve hissettirmektir. Butik hizmetler vererek, misafirlerini özel hissettirmek tek amacıdır. Var olan zamanlarını ise mutlu ve telaşsız anılarla resmetmektir.

9

yıl boyunca

Aralık 2014'te kurulduğumuz günden beri ilk günün heyecanı ile çalışıyoruz.

17

farklı şehirde

İspanya'nın önde gelen bütün şehirlerinde ayrıca Portekiz ve Fransa'da hizmet vermekteyiz.

30+

organizasyon

Dünya Mobil Fuarından, Ticaret Anlaşmalarına kadar her türlü organizasyonda biz varız.

4.000+

misafir

OlaSpain olarak herkes için tek bir amacımız var. Tatillerini unutulmaz kılmak.

"OlaSpain, İspanya gezinizi planlamak için en doğru adres!"

Pelin Akkuş Taymaz

Pelin Akkus

Kurucu Ortak

Ekibimiz yıllarca bölgede yaşayan bir ekiptir. O yüzden şehre ilk adım attığınız andan gideceğiniz zamana kadar sizleri desteklemekten mutluluk duyacaktır. Bir şehrin turistik yerlerini görmek her zaman güzeldir, ama daha da güzeli o şehrin gizli köşelerini, dar sokaklarını , her kitapta bulunmayan restoranlarını, eğlence mekanlarını, farklı lezzetlerini denemek ve bulabilmektir. Zaten değil midir bir tatili unutulmaz kılan bu küçük molalar, koşuşturmasız anılar… İşte o anları yakalayabileceğiniz tek ve doğru adrestir OlaSpain.

Ekibimiz

Pelin Akkus

Müşteri İlişkileri & Organizasyon

Onur Akkus

Dijital Pazarlama & İş Geliştirme