OlaSpain Ekibi

Bizler, sizin mükemmel ve unutulmaz bir İspanya deneyimi yaşamanız için , her biri kendi alanında uzmanlaşmış bir ekibiz. Misafirlerimizin mutluluğu için her türlü süreci kendi ekibimiz içimizde yönetiyor geliştiriyor ve bir adım öteye taşıyoruz.

Biz Kimiz?

     OlaSpain, her yıl 300.000 civarı (2013 yılında gelen turist sayısı %20’lik artış göstermiştir.) Türk turist tarafından ziyaret edilen görkemli İber yarımadasını, sizlere tanıtan ve merkezi Barselona’da olan organizasyonların başında gelmektedir. Ekibini Barselona’da kurmuş olan OlaSpain, her yıl İspanya’yı ziyaret eden binlerce misafirine konaklama, transfer, Türkçe rehberlik hizmetleri, restoran önerileri, butik geziler, eğlence önerileri ve şehirde yapılabilecekler konusunda bir birçok alternatif sunmaktadır. Sadece kültürel gezilerinizde değil aynı zamanda iş ve ticari gezilerinizde de sizlere tercümanlık ve doğru yönlendirme konusunda destek olur. Fuar, kongre ve seminerlerde de sizlere gerekli desteği sağlar. Bölgeyi yerel olarak tanımanız adına sizlere en doğru, hızlı ve detaylı bilgiyi verir.

     OlaSpain, bölgenin en butik ve yerel organizasyonlarından biridir. Amacımız, Barselona ve İspanya’yı ziyaret eden Türk misafirlerimizi doğru yerlere yönlendirmek ve burada kaldıkları süre zarfınca zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmelerine yardımcı olmaktır. Bölgeyi ziyaret eden misafirlerimize, burada kaldıkları süre boyunca damak zevklerine uygun restoranları önermek, otel seçimlerine yardımcı olmak, alan – otel transferlerini gerçekleştirmek, gerekirse eşlik etmek ve onlara İspanya’yı burada yaşayan bir İspanyol gibi yaşattırmak ve hissettirmektir. Butik hizmetler vererek, misafirlerini özel hissettirmek tek amacıdır. Var olan zamanlarını ise mutlu ve telaşsız anılarla resmetmektir.

     Ekibimiz yıllarca bölgede yaşayan bir ekiptir. O yüzden şehre ilk adım attığınız andan gideceğiniz zamana kadar sizleri desteklemekten mutluluk duyacaktır. Bir şehrin turistik yerlerini görmek her zaman güzeldir, ama daha da güzeli o şehrin gizli köşelerini, dar sokaklarını , her kitapta bulunmayan restoranlarını, eğlence mekanlarını, farklı lezzetlerini denemek ve bulabilmektir. Zaten değil midir bir tatili unutulmaz kılan bu küçük molalar, koşuşturmasız anılar… İşte o anları yakalayabileceğiniz tek ve doğru adrestir OlaSpain.

     İspanya’da ihtiyacınız olan herşey için bizi arayabilir, iletişim formumuzu doldurabilir veya mail adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

1

Turunuzu Seçin

OlaSpain'in tur seçenekleri arasında gitmek istediğiniz tur ya da turları belirleyin.

2

Detayları Planlayın

Seçtiğiniz turun kaç gün, kaç kişi olacağını hangi tarih ve servisleri içerdiğini belirtin.

3

OlaSpain'e Kendinizi Bırakın

Turunuzu planladıktan sonra rezerve edin ve gerisini OlaSpain'e bırakın. İyi tatiller.

OlaSpain Ekibi

Pelin Akkuş

Müşteri İlişkileri & Organizasyon

M. Onur AKKUŞ

İş Geliştirme & Dijital Pazarlama

Manel Lopez Maza

Operasyon Destek

OLASPAIN

  •   Calle Cooperativa 22 L'H de Llobregat, Barcelona

  •   Phone: +34 656 785 043

  •   E-mail: info@olaspain.com

         

BİZİ TAKİP EDİN

İLETİŞİM

© Copyright 2013 - 2018 by OlaSpain. Made with in Barcelona by Fabulio